Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

8 października 2012 @ 13:04

Ceny w dół: w tym tygodniu “francuski rabat” 15%

W tym tygodniu obniżamy ceny tłumaczeń na język francuski – każde tłumaczenie z francuskiego lub na francuski zlecone do 12.10. włącznie, niezależnie od trybu realizacji, będzie tańsze o 15%!

Tym specjalnym rabatem zostanie objęte każde zlecenie tłumaczenia pisemnego z polskiego na francuski złożone od poniedziałku (08.10), godz. 8:00, do piątku (12.10), do godz. 16:00. Jak zawsze w naszym biurze, promocja łączy się z innymi mającymi zastosowanie rabatami, więc możesz uzyskać nawet do 30% zniżki!

Prześlij tekst do tłumaczenia pocztą elektroniczną na nasz adres, a otrzymasz błyskawiczną wycenę i warunki realizacji, a później będziesz już tylko spokojnie czekać na doskonałe tłumaczenie za niezwykle niską cenę.

Kategoria: Promocje

Zostaw komentarz

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll