Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

2 października 2012 @ 14:04

Rekrutujemy tłumaczy hiszpańskiego

Poszukujemy tłumaczy języka hiszpańskiego reprezentujących różne specjalizacje do stałej współpracy.

Bardzo proszę o oferty zawierające szczegółowy opis wykształcenia, doświadczenia i specjalizacji, formę rozliczeń (faktura, UOD), proponowane stawki za tłumaczenia hiszpański-polski i polski-hiszpański za 1800 znaków ze spacjami (faktura – netto, UOD – brutto, z uwzględnieniem ewentualnych rabatów przy większych zleceniach), stosowane CAT oraz informacje o dyspozycyjności (praca stała/dodatkowa, ekspresy, pory kontaktu mailowego, itp.) i wszelkie inne istotne informacje.

Przed rozpoczęciem współpracy wymagamy podpisania umowy o jakości usług – minimalne wymagania to poprawność językowa, odpowiedni dobór słownictwa (z uwzględnieniem nazw funkcjonujących w obiegu i języka branżowego) i styl dostosowany do charakteru tekstu.

Z naszej strony oferujemy ciekawe, najczęściej duże projekty, zawsze terminowe płatności i elastyczne warunki współpracy. Oferty proszę kierować na adres e-mail: rekrutacja@proanglo.com. Na otrzymane oferty będziemy odpowiadać najpóźniej w połowie października.

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Siwek

ProAnglo.com

rekrutacja@proanglo.com

Kategoria: Biuro tłumaczeń, Rekrutacja

Zostaw komentarz

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll