Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

7 lutego 2011 @ 08:00

Czeski i słowacki – ceny w dół!

Obniżamy ceny tłumaczeń na język czeski i język słowacki o 15%!

Tym specjalnym rabatem zostanie objęte każde zlecenie tłumaczenia pisemnego z polskiego na czeski i z polskiego na słowacki złożone do piątku (11.02), do godz. 16:00. Jak zawsze w naszym biurze, promocja łączy się z innymi z wszystkimi innymi mającymi zastosowanie rabatami, więc możesz uzyskać nawet do 30% zniżki!

Wkrótce kolejne niespodzianki dla naszych klientów, jednak tak niskie ceny tłumaczeń słowackich i czeskich mogą się szybko nie powtórzyć, więc nie czekaj dłużej! Prześlij tekst do tłumaczenia pocztą elektroniczną na nasz adres, a otrzymasz błyskawiczną wycenę i warunki realizacji, a później będziesz już tylko spokojnie czekać na najwyższej jakości tłumaczenie za ultraniską cenę.

Kategoria: Promocje

Zostaw komentarz

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll