Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

15 marca 2010 @ 10:16

To już siedem lat!

To już siódme urodziny biura tłumaczeń ProAnglo.com. Świetnie się składa, że właśnie dziś uruchamiamy nasz firmowy blog, bo dzięki temu możemy właśnie tutaj dać wyraz naszej radości z okazji jubileuszu i podzielić się z Wami kilkoma przemyśleniami, wspomnieniami i pomysłami na przyszłość.

Czy siedem lat to długo? I tak, i nie. Przez siedem lat zgromadziliśmy potężny bagaż doświadczeń, nawiązaliśmy współpracę z wieloma fantastycznymi ludźmi i sprawdziliśmy się w wielu trudnych i wymagających, ale pasjonujących projektach. Z drugiej strony, z naszego punktu widzenia, ta „siedmiolatka” to dopiero pierwszy krok, a wiele kolejnych dopiero przed nami.

Pod wieloma względami jesteśmy typowym siedmiolatkiem. Stoimy już pewnie na własnych nogach, trudno nas do czegokolwiek zniechęcić i zarażamy wszystkich optymizmem i energią. Ale prawdziwa przygoda dopiero się zaczyna! Błyskawiczny rozwój, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń, poznawanie nowych inspirujących ludzi – tak widzimy najbliższą przyszłość.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom – tym, którzy są z nami od lat, a także tym, którzy znają nas od niedawna. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Waszą satysfakcję, o czym wielu z Was z pewnością mogło się przekonać. Mamy nadzieję, że doceniacie nasze zaangażowanie w wysoką jakość i terminowość tłumaczeń, a nasze usługi ułatwiają Wam codzienną pracę i mają swój udział w Waszych sukcesach.

Dziękujemy naszym Tłumaczom, Korektorom, Współpracownikom i Partnerom! Nasze sukcesy to także Wasza zasługa. Stawiamy przed Wami duże wymagania, ale zawsze odwdzięczamy się rzetelną współpracą i terminowymi płatnościami. Liczymy, że dla Was nasza współpraca także jest źródłem ogromnej satysfakcji.

Kolejne lata to jeszcze większy profesjonalizm, nowe doświadczenia, innowacje i modernizacje, nowe projekty, nowi ludzie, nowe wyzwania i dalsza droga do doskonałości. Mamy nadzieję, że będziecie nam na niej towarzyszyć.

Maciej Siwek

Właściciel BT „ProAnglo.com”

Tłumacz języka angielskiego

…a dla większości z Was – osoba pierwszego kontaktu :)

P.S. Ten blog jest nie tylko prezentem urodzinowym. To nowa forma kontaktu ze wszystkimi, których interesują nasze tłumaczenia. W przyszłości znajdziecie tu informacje o nowościach w ofercie i promocjach, ogłoszenia rekrutacyjne, a może także luźniejsze informacje i artykuły dotyczące naszej firmy, usług i branży, w której działamy. Czekamy także na Wasze sugestie i propozycje dotyczące treści bloga!

Kategoria: Biuro tłumaczeń

1 komentarz »

  1. Autor: Alexandra

    16 marca 2010 @ 07:05

    Składam gratulacje i życzę dalszych sukcesów :)

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu · Adres TrackBack

Zostaw komentarz

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll