Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

Archiwum miesiąca Listopad, 2012

5 listopada 2012 @ 10:55

Stawiamy na jakość

W warunkach agresywnej konkurencji cenowej, stawianie na wysoką jakość i profesjonalizm jest niezwykle trudnym i często niewdzięcznym zadaniem. Trzeba wierzyć, że dążenie do doskonałości, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań i prawdziwe kompetencje znajdą należne im uznanie, choć często potencjalni klienci wybierają usługodawców wyłącznie według kryterium ceny.

Na szczęście nasi partnerzy rozumieją, jak wiele zależy od wysokiej jakości tłumaczeń i doceniają nasze zaangażowanie. Gdy dowiadujemy się, że klienci są zadowoleni z naszej współpracy, wiemy, że idziemy właściwą drogą. Ważnym potwierdzeniem tej satysfakcji są liczne referencje, z których kilka cytatów zamieszczamy poniżej.

„Tłumaczenia wykonywane przez biuro ProAnglo.com cechują się wysoką jakością, starannością, odpowiednim słownictwem (także w przypadku tłumaczeń specjalistycznych, dot. systemów monitoringu, instalacji alarmowych, itp.) i odpowiednim opracowaniem technicznym. Szczególnie cenimy sobie także terminową realizację zleceń i elastyczne warunki współpracy. Zlecając tłumaczenie firmie ProAnglo.com, zawsze mamy całkowitą pewność, że efekt będzie spełniał najwyższe możliwe wymagania”Piotr Żyłkowski, prezes, Grupa HUNTERS

„Mając na względzie kluczowe dla nas atuty, czyli solidność, profesjonalizm i elastyczność, wyrażamy nadzieję na jak najdłuższą współpracę z biurem tłumaczeń ProAnglo.com.” - Tomasz Libront, członek zarządu, COLEMONT Polska

„Tym, co wyróżnia biuro tłumaczeń ProAnglo.com – „Progress” na tle konkurencji jest wysoka jakość, staranność i profesjonalizm. Zlecenia realizowane są terminowo i rzetelnie, a współpraca przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Dlatego możemy polecić biuro tłumaczeń ProAnglo.com – „Progress” z Płocka jako solidnego i niezawodnego partnera” – Anna Kajkowska, prezes zarządu, ATLANTIS S.A.

Więcej referencji można znaleźć na stronie internetowej www.proanglo.com w naszym portfolio.

Kategoria: Biuro tłumaczeń · Brak komentarzy »

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll