Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

Archiwum miesiąca Październik, 2012

18 października 2012 @ 11:47

Sprawdź nas bez kosztów i zobowiązań!

Specjalna oferta dla nowych klientów:

Pierwsze 2 strony tłumaczenia wykonamy dla was całkowicie ZA DARMO!

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem biura tłumaczeń do dłuższej współpracy lub masz złe doświadczenia z tłumaczami lub agencjami, możesz sprawdzić jakość naszych usług bez żadnych zobowiązań. Pierwsze dwie strony tłumaczenia na dowolny język otrzymasz za darmo: jeśli zlecasz duży projekt, będzie to oznaczało sporą zniżkę w ostatecznym koszcie, a jeśli chcesz przetłumaczyć jedną lub dwie strony – uwaga, uwaga! – tłumaczenie otrzymasz całkowicie gratisowo!

Nie ma tutaj żadnych haczyków: możemy pozwolić sobie na przetłumaczenie dwóch stron za darmo, ponieważ wiemy, że gdy przekonasz się o jakości naszych tłumaczeń, na pewno wrócisz do nas i dołączysz do stałych klientów.

Jeżeli korzystasz już z usług innego biura tłumaczeń lub tłumacza, zleć dwie strony tłumaczenia także nam – nic nie tracisz! Porównasz nasze tłumaczenie z tym, co otrzymujesz od dotychczasowego partnera i zobaczysz, czy przypadkiem nie warto zmienić dostawcy usług językowych, z korzyścią dla twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, by potwierdzić możliwy termin realizacji, a potem błyskawicznie i bez zbędnych formalności otrzymać profesjonalne tłumaczenie.

Promocja trwa do końca listopada i jest kierowana do firm (także jednoosobowych działalności gospodarczych), instytucji i organizacji. Ta oferta specjalna nie jest dostępna dla klientów indywidualnych, ale dla nich zawsze mamy w zanadrzu inne specjalne atrakcje – wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail :)

Kategoria: Biuro tłumaczeń, Promocje · Brak komentarzy »

8 października 2012 @ 13:04

Ceny w dół: w tym tygodniu “francuski rabat” 15%

W tym tygodniu obniżamy ceny tłumaczeń na język francuski – każde tłumaczenie z francuskiego lub na francuski zlecone do 12.10. włącznie, niezależnie od trybu realizacji, będzie tańsze o 15%!

Tym specjalnym rabatem zostanie objęte każde zlecenie tłumaczenia pisemnego z polskiego na francuski złożone od poniedziałku (08.10), godz. 8:00, do piątku (12.10), do godz. 16:00. Jak zawsze w naszym biurze, promocja łączy się z innymi mającymi zastosowanie rabatami, więc możesz uzyskać nawet do 30% zniżki!

Prześlij tekst do tłumaczenia pocztą elektroniczną na nasz adres, a otrzymasz błyskawiczną wycenę i warunki realizacji, a później będziesz już tylko spokojnie czekać na doskonałe tłumaczenie za niezwykle niską cenę.

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

2 października 2012 @ 14:04

Rekrutujemy tłumaczy hiszpańskiego

Poszukujemy tłumaczy języka hiszpańskiego reprezentujących różne specjalizacje do stałej współpracy.

Bardzo proszę o oferty zawierające szczegółowy opis wykształcenia, doświadczenia i specjalizacji, formę rozliczeń (faktura, UOD), proponowane stawki za tłumaczenia hiszpański-polski i polski-hiszpański za 1800 znaków ze spacjami (faktura – netto, UOD – brutto, z uwzględnieniem ewentualnych rabatów przy większych zleceniach), stosowane CAT oraz informacje o dyspozycyjności (praca stała/dodatkowa, ekspresy, pory kontaktu mailowego, itp.) i wszelkie inne istotne informacje.

Przed rozpoczęciem współpracy wymagamy podpisania umowy o jakości usług – minimalne wymagania to poprawność językowa, odpowiedni dobór słownictwa (z uwzględnieniem nazw funkcjonujących w obiegu i języka branżowego) i styl dostosowany do charakteru tekstu.

Z naszej strony oferujemy ciekawe, najczęściej duże projekty, zawsze terminowe płatności i elastyczne warunki współpracy. Oferty proszę kierować na adres e-mail: rekrutacja@proanglo.com. Na otrzymane oferty będziemy odpowiadać najpóźniej w połowie października.

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Siwek

ProAnglo.com

rekrutacja@proanglo.com

Kategoria: Biuro tłumaczeń, Rekrutacja · Brak komentarzy »

1 października 2012 @ 14:40

Koniec studenckich wakacji

Wszystkim studentkom i studentom życzymy samych sukcesów w nowym roku akademickim!

Trzymamy kciuki przede wszystkim za młodych filologów i lingwistów: mamy nadzieję, że studia językowe będą początkiem wspaniałych karier, a zdobywanie wiedzy okaże się dla was fascynującą przygodą. Liczymy na to, że najlepsi spośród was dołączą kiedyś do naszego zespołu.

Kategoria: Bez kategorii · Brak komentarzy »

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll