Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

Archiwum miesiąca Czerwiec, 2010

24 czerwca 2010 @ 07:13

Korektorzy poszukiwani: polski <> niemiecki

Stale poszukujemy utalentowanych i kompetentnych tłumaczy, korektorów, redaktorów, grafików, web designerów i innych osób, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę korzystną dla obydwu stron.

Aktualnie powiększamy grono współpracujących z nami korektorów tłumaczeń polsko-niemieckich i niemiecko-polskich. Odezwij się do naszego biura tłumaczeń, jeżeli:

  • doskonale znasz polski i niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną pracę nad profesjonalnymi tłumaczeniami i korektą i potrafisz udokumentować znajomość tych języków;
  • masz wykształcenie, które predysponuje Cię do pracy korektora (np. filologia, lingwistyka, dziennikarstwo, itp.);
  • świetnie znasz zasady ortografii i interpunkcji; masz bogate słownictwo, wyczucie stylu językowego i „lekkość pióra”, co bez trudu wykażesz w przesłanym do nas liście motywacyjnym;
  • masz doświadczenie w pracy z najpopularniejszymi aplikacjami biurowymi (MS Office, Open Office); mile widziana znajomość innych programów (Corel Draw, Adobe Photoshop, QuarkXPress, itp.) lub obsługa programów CAT (Trados, Wordfast, itp.);
  • jesteś osobą uważną i dokładną, która wie, że końcowy efekt pracy korektora to wszystkie elementy tekstu na właściwym miejscu – od całych zdań po diakrytyki i przecinki.

Jeżeli powyższy tekst w dużej mierze traktuje właśnie o Tobie, zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki zdalnej współpracy, ciekawe zlecenia i zawsze terminowe płatności.

Prosimy o oferty zawierające CV i list motywacyjny zawierający informacje o doświadczeniu, predyspozycjach, specjalizacji i dyspozycyjności, a także proponowane stawki za 1 stronę (1800 znaków ze spacjami) korekty tłumaczenia niemiecki-polski i polski niemiecki, określenie możliwej formy współpracy (faktura / UOD), dane kontaktowe i wszelkie inne informacje, które uważasz za istotne.

Oferty prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@proanglo.com

Kategoria: Rekrutacja · Brak komentarzy »

10 czerwca 2010 @ 15:31

Lato, lato, lato czeka…

Pierwsze upalne dni, pierwsze długie ciepłe wieczory, myśli coraz częściej uciekają w stronę planów urlopowych i długo wyczekiwanego letniego odpoczynku… Marzysz już tylko o tym, żeby jak najszybciej pozamykać najpilniejsze sprawy, dopiąć realizowane projekty i uporządkować listę „TO DO”, aby już wkrótce móc spokojnie cieszyć się błogim lenistwem.

Aby umożliwić Ci szybkie poradzenie sobie z nawałem obowiązków przed letnim urlopem, mamy dla Ciebie specjalną promocję na tłumaczenia ekspresowe: -5% na każde zlecenie tłumaczenia w dowolnym trybie ekspresowym, niezależnie od języka, objętości materiału i specjalizacji!

Uwaga: promocja ŁĄCZY SIĘ z wszystkimi innymi przysługującymi rabatami!

Promocja „EKSPRESEM DO LATA” trwa do 24 czerwca 2010 r. (liczy się dzień złożenia zamówienia).

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll