Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

Archiwa kategorii Promocje

18 października 2012 @ 11:47

Sprawdź nas bez kosztów i zobowiązań!

Specjalna oferta dla nowych klientów:

Pierwsze 2 strony tłumaczenia wykonamy dla was całkowicie ZA DARMO!

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem biura tłumaczeń do dłuższej współpracy lub masz złe doświadczenia z tłumaczami lub agencjami, możesz sprawdzić jakość naszych usług bez żadnych zobowiązań. Pierwsze dwie strony tłumaczenia na dowolny język otrzymasz za darmo: jeśli zlecasz duży projekt, będzie to oznaczało sporą zniżkę w ostatecznym koszcie, a jeśli chcesz przetłumaczyć jedną lub dwie strony – uwaga, uwaga! – tłumaczenie otrzymasz całkowicie gratisowo!

Nie ma tutaj żadnych haczyków: możemy pozwolić sobie na przetłumaczenie dwóch stron za darmo, ponieważ wiemy, że gdy przekonasz się o jakości naszych tłumaczeń, na pewno wrócisz do nas i dołączysz do stałych klientów.

Jeżeli korzystasz już z usług innego biura tłumaczeń lub tłumacza, zleć dwie strony tłumaczenia także nam – nic nie tracisz! Porównasz nasze tłumaczenie z tym, co otrzymujesz od dotychczasowego partnera i zobaczysz, czy przypadkiem nie warto zmienić dostawcy usług językowych, z korzyścią dla twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, by potwierdzić możliwy termin realizacji, a potem błyskawicznie i bez zbędnych formalności otrzymać profesjonalne tłumaczenie.

Promocja trwa do końca listopada i jest kierowana do firm (także jednoosobowych działalności gospodarczych), instytucji i organizacji. Ta oferta specjalna nie jest dostępna dla klientów indywidualnych, ale dla nich zawsze mamy w zanadrzu inne specjalne atrakcje – wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail :)

Kategoria: Biuro tłumaczeń, Promocje · Brak komentarzy »

8 października 2012 @ 13:04

Ceny w dół: w tym tygodniu “francuski rabat” 15%

W tym tygodniu obniżamy ceny tłumaczeń na język francuski – każde tłumaczenie z francuskiego lub na francuski zlecone do 12.10. włącznie, niezależnie od trybu realizacji, będzie tańsze o 15%!

Tym specjalnym rabatem zostanie objęte każde zlecenie tłumaczenia pisemnego z polskiego na francuski złożone od poniedziałku (08.10), godz. 8:00, do piątku (12.10), do godz. 16:00. Jak zawsze w naszym biurze, promocja łączy się z innymi mającymi zastosowanie rabatami, więc możesz uzyskać nawet do 30% zniżki!

Prześlij tekst do tłumaczenia pocztą elektroniczną na nasz adres, a otrzymasz błyskawiczną wycenę i warunki realizacji, a później będziesz już tylko spokojnie czekać na doskonałe tłumaczenie za niezwykle niską cenę.

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

20 września 2012 @ 13:46

Wrześniowa promocja – niemiecki taniej o 10%!

Na ostatni tydzień września obniżamy ceny tłumaczeń na język niemiecki o 10%!

Tym specjalnym rabatem zostanie objęte każde zlecenie tłumaczenia pisemnego z polskiego na niemiecki złożone od poniedziałku (24.09), godz. 8:00, do piątku (28.09), do godz. 16:00. Jak zawsze w naszym biurze, promocja łączy się z innymi mającymi zastosowanie rabatami, więc możesz uzyskać nawet do 25% zniżki!

Prześlij tekst do tłumaczenia pocztą elektroniczną na nasz adres, a otrzymasz błyskawiczną wycenę i warunki realizacji, a później będziesz już tylko spokojnie czekać na najwyższej jakości tłumaczenie za ultraniską cenę.

Kategoria: Promocje, Tłumaczenia · Brak komentarzy »

7 lutego 2011 @ 08:00

Czeski i słowacki – ceny w dół!

Obniżamy ceny tłumaczeń na język czeski i język słowacki o 15%!

Tym specjalnym rabatem zostanie objęte każde zlecenie tłumaczenia pisemnego z polskiego na czeski i z polskiego na słowacki złożone do piątku (11.02), do godz. 16:00. Jak zawsze w naszym biurze, promocja łączy się z innymi z wszystkimi innymi mającymi zastosowanie rabatami, więc możesz uzyskać nawet do 30% zniżki!

Wkrótce kolejne niespodzianki dla naszych klientów, jednak tak niskie ceny tłumaczeń słowackich i czeskich mogą się szybko nie powtórzyć, więc nie czekaj dłużej! Prześlij tekst do tłumaczenia pocztą elektroniczną na nasz adres, a otrzymasz błyskawiczną wycenę i warunki realizacji, a później będziesz już tylko spokojnie czekać na najwyższej jakości tłumaczenie za ultraniską cenę.

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

7 grudnia 2010 @ 12:19

Święta na blogu

Święty Mikołaj znalazł wczoraj chwilę na wizytę na naszym blogu, gdzie zostawił specjalny prezent dla klientów biura ProAnglo.com.

W temacie wiadomości e-mail z materiałem do tłumaczenia, dopisz hasło „Święta na blogu”, a otrzymasz dodatkowe 5% rabatu!

Z promocji można skorzystać tylko raz w okresie od 7 do 24 grudnia, a rabat ma zastosowanie wyłącznie dla tłumaczenia dokumentów przesłanych w mailu z hasłem. Żadnych innych ograniczeń: promocja dotyczy wszystkich języków i łączy się z pozostałymi rabatami.

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

6 września 2010 @ 14:13

Uczniowskie zniżki na jesienny ekspres

We wrześniu obniżamy stawki za tłumaczenia ekspresowe: do końca miesiąca, dopłata za ekspres będzie niższa o 10%, a dopłata za superekspres spada o 15%! Zniżki dotyczą wszystkich języków dostępnych w naszej ofercie.

Uwaga: promocja ŁĄCZY SIĘ z wszystkimi innymi przysługującymi rabatami!

Promocja „UCZNIOWSKIE ZNIŻKI” trwa do 30 września 2010 r. (liczy się dzień złożenia zamówienia).

Przypominamy także o możliwości kontaktu z nami nie tylko przez e-mail czy telefon, ale także za pośrednictwem bloga. Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi, propozycje lub sugestie dotyczące naszych usług lub współpracy, porozmawiajcie o tym z nami.

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

10 czerwca 2010 @ 15:31

Lato, lato, lato czeka…

Pierwsze upalne dni, pierwsze długie ciepłe wieczory, myśli coraz częściej uciekają w stronę planów urlopowych i długo wyczekiwanego letniego odpoczynku… Marzysz już tylko o tym, żeby jak najszybciej pozamykać najpilniejsze sprawy, dopiąć realizowane projekty i uporządkować listę „TO DO”, aby już wkrótce móc spokojnie cieszyć się błogim lenistwem.

Aby umożliwić Ci szybkie poradzenie sobie z nawałem obowiązków przed letnim urlopem, mamy dla Ciebie specjalną promocję na tłumaczenia ekspresowe: -5% na każde zlecenie tłumaczenia w dowolnym trybie ekspresowym, niezależnie od języka, objętości materiału i specjalizacji!

Uwaga: promocja ŁĄCZY SIĘ z wszystkimi innymi przysługującymi rabatami!

Promocja „EKSPRESEM DO LATA” trwa do 24 czerwca 2010 r. (liczy się dzień złożenia zamówienia).

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

30 marca 2010 @ 18:43

Słoneczna promocja!

Po długiej i mroźnej zimie, w kwietniu spodziewamy się już tylko pięknej wiosny, ciepłych i długich dni i dużo słońca! Dlatego w tym miesiącu nagradzamy klientów spod znaku słoneczka.

Dodaj Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com do listy kontaktów w Twoim Gadu-Gadu i dowiedz się więcej o słonecznej promocji. Oprócz możliwości błyskawicznego kontaktu z biurem tłumaczeń, kiedy tylko tego potrzebujesz, zyskasz także specjalną wiosenną zniżkę cenową!

Numer GG: 5070736

lub kliknij:

Kategoria: Promocje · Brak komentarzy »

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll