Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

Archiwa kategorii Biuro tłumaczeń

16 kwietnia 2014 @ 10:19

Premiera nowego logotypu

Przedstawiamy nowe logo ProAnglo.com, które już niedługo zobaczycie na naszych dokumentach, materiałach reklamowych, stronie www oraz nowym fanpage na Facebooku.

Tłumaczenia - ProAnglo.com

Kategoria: Biuro tłumaczeń · Brak komentarzy »

5 listopada 2012 @ 10:55

Stawiamy na jakość

W warunkach agresywnej konkurencji cenowej, stawianie na wysoką jakość i profesjonalizm jest niezwykle trudnym i często niewdzięcznym zadaniem. Trzeba wierzyć, że dążenie do doskonałości, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań i prawdziwe kompetencje znajdą należne im uznanie, choć często potencjalni klienci wybierają usługodawców wyłącznie według kryterium ceny.

Na szczęście nasi partnerzy rozumieją, jak wiele zależy od wysokiej jakości tłumaczeń i doceniają nasze zaangażowanie. Gdy dowiadujemy się, że klienci są zadowoleni z naszej współpracy, wiemy, że idziemy właściwą drogą. Ważnym potwierdzeniem tej satysfakcji są liczne referencje, z których kilka cytatów zamieszczamy poniżej.

„Tłumaczenia wykonywane przez biuro ProAnglo.com cechują się wysoką jakością, starannością, odpowiednim słownictwem (także w przypadku tłumaczeń specjalistycznych, dot. systemów monitoringu, instalacji alarmowych, itp.) i odpowiednim opracowaniem technicznym. Szczególnie cenimy sobie także terminową realizację zleceń i elastyczne warunki współpracy. Zlecając tłumaczenie firmie ProAnglo.com, zawsze mamy całkowitą pewność, że efekt będzie spełniał najwyższe możliwe wymagania”Piotr Żyłkowski, prezes, Grupa HUNTERS

„Mając na względzie kluczowe dla nas atuty, czyli solidność, profesjonalizm i elastyczność, wyrażamy nadzieję na jak najdłuższą współpracę z biurem tłumaczeń ProAnglo.com.” - Tomasz Libront, członek zarządu, COLEMONT Polska

„Tym, co wyróżnia biuro tłumaczeń ProAnglo.com – „Progress” na tle konkurencji jest wysoka jakość, staranność i profesjonalizm. Zlecenia realizowane są terminowo i rzetelnie, a współpraca przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Dlatego możemy polecić biuro tłumaczeń ProAnglo.com – „Progress” z Płocka jako solidnego i niezawodnego partnera” – Anna Kajkowska, prezes zarządu, ATLANTIS S.A.

Więcej referencji można znaleźć na stronie internetowej www.proanglo.com w naszym portfolio.

Kategoria: Biuro tłumaczeń · Brak komentarzy »

18 października 2012 @ 11:47

Sprawdź nas bez kosztów i zobowiązań!

Specjalna oferta dla nowych klientów:

Pierwsze 2 strony tłumaczenia wykonamy dla was całkowicie ZA DARMO!

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem biura tłumaczeń do dłuższej współpracy lub masz złe doświadczenia z tłumaczami lub agencjami, możesz sprawdzić jakość naszych usług bez żadnych zobowiązań. Pierwsze dwie strony tłumaczenia na dowolny język otrzymasz za darmo: jeśli zlecasz duży projekt, będzie to oznaczało sporą zniżkę w ostatecznym koszcie, a jeśli chcesz przetłumaczyć jedną lub dwie strony – uwaga, uwaga! – tłumaczenie otrzymasz całkowicie gratisowo!

Nie ma tutaj żadnych haczyków: możemy pozwolić sobie na przetłumaczenie dwóch stron za darmo, ponieważ wiemy, że gdy przekonasz się o jakości naszych tłumaczeń, na pewno wrócisz do nas i dołączysz do stałych klientów.

Jeżeli korzystasz już z usług innego biura tłumaczeń lub tłumacza, zleć dwie strony tłumaczenia także nam – nic nie tracisz! Porównasz nasze tłumaczenie z tym, co otrzymujesz od dotychczasowego partnera i zobaczysz, czy przypadkiem nie warto zmienić dostawcy usług językowych, z korzyścią dla twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, by potwierdzić możliwy termin realizacji, a potem błyskawicznie i bez zbędnych formalności otrzymać profesjonalne tłumaczenie.

Promocja trwa do końca listopada i jest kierowana do firm (także jednoosobowych działalności gospodarczych), instytucji i organizacji. Ta oferta specjalna nie jest dostępna dla klientów indywidualnych, ale dla nich zawsze mamy w zanadrzu inne specjalne atrakcje – wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail :)

Kategoria: Biuro tłumaczeń, Promocje · Brak komentarzy »

2 października 2012 @ 14:04

Rekrutujemy tłumaczy hiszpańskiego

Poszukujemy tłumaczy języka hiszpańskiego reprezentujących różne specjalizacje do stałej współpracy.

Bardzo proszę o oferty zawierające szczegółowy opis wykształcenia, doświadczenia i specjalizacji, formę rozliczeń (faktura, UOD), proponowane stawki za tłumaczenia hiszpański-polski i polski-hiszpański za 1800 znaków ze spacjami (faktura – netto, UOD – brutto, z uwzględnieniem ewentualnych rabatów przy większych zleceniach), stosowane CAT oraz informacje o dyspozycyjności (praca stała/dodatkowa, ekspresy, pory kontaktu mailowego, itp.) i wszelkie inne istotne informacje.

Przed rozpoczęciem współpracy wymagamy podpisania umowy o jakości usług – minimalne wymagania to poprawność językowa, odpowiedni dobór słownictwa (z uwzględnieniem nazw funkcjonujących w obiegu i języka branżowego) i styl dostosowany do charakteru tekstu.

Z naszej strony oferujemy ciekawe, najczęściej duże projekty, zawsze terminowe płatności i elastyczne warunki współpracy. Oferty proszę kierować na adres e-mail: rekrutacja@proanglo.com. Na otrzymane oferty będziemy odpowiadać najpóźniej w połowie października.

Pozdrawiam serdecznie,

Maciej Siwek

ProAnglo.com

rekrutacja@proanglo.com

Kategoria: Biuro tłumaczeń, Rekrutacja · Brak komentarzy »

15 marca 2010 @ 10:16

To już siedem lat!

To już siódme urodziny biura tłumaczeń ProAnglo.com. Świetnie się składa, że właśnie dziś uruchamiamy nasz firmowy blog, bo dzięki temu możemy właśnie tutaj dać wyraz naszej radości z okazji jubileuszu i podzielić się z Wami kilkoma przemyśleniami, wspomnieniami i pomysłami na przyszłość.

Czy siedem lat to długo? I tak, i nie. Przez siedem lat zgromadziliśmy potężny bagaż doświadczeń, nawiązaliśmy współpracę z wieloma fantastycznymi ludźmi i sprawdziliśmy się w wielu trudnych i wymagających, ale pasjonujących projektach. Z drugiej strony, z naszego punktu widzenia, ta „siedmiolatka” to dopiero pierwszy krok, a wiele kolejnych dopiero przed nami.

Pod wieloma względami jesteśmy typowym siedmiolatkiem. Stoimy już pewnie na własnych nogach, trudno nas do czegokolwiek zniechęcić i zarażamy wszystkich optymizmem i energią. Ale prawdziwa przygoda dopiero się zaczyna! Błyskawiczny rozwój, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń, poznawanie nowych inspirujących ludzi – tak widzimy najbliższą przyszłość.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom – tym, którzy są z nami od lat, a także tym, którzy znają nas od niedawna. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Waszą satysfakcję, o czym wielu z Was z pewnością mogło się przekonać. Mamy nadzieję, że doceniacie nasze zaangażowanie w wysoką jakość i terminowość tłumaczeń, a nasze usługi ułatwiają Wam codzienną pracę i mają swój udział w Waszych sukcesach.

Dziękujemy naszym Tłumaczom, Korektorom, Współpracownikom i Partnerom! Nasze sukcesy to także Wasza zasługa. Stawiamy przed Wami duże wymagania, ale zawsze odwdzięczamy się rzetelną współpracą i terminowymi płatnościami. Liczymy, że dla Was nasza współpraca także jest źródłem ogromnej satysfakcji.

Kolejne lata to jeszcze większy profesjonalizm, nowe doświadczenia, innowacje i modernizacje, nowe projekty, nowi ludzie, nowe wyzwania i dalsza droga do doskonałości. Mamy nadzieję, że będziecie nam na niej towarzyszyć.

Maciej Siwek

Właściciel BT „ProAnglo.com”

Tłumacz języka angielskiego

…a dla większości z Was – osoba pierwszego kontaktu :)

P.S. Ten blog jest nie tylko prezentem urodzinowym. To nowa forma kontaktu ze wszystkimi, których interesują nasze tłumaczenia. W przyszłości znajdziecie tu informacje o nowościach w ofercie i promocjach, ogłoszenia rekrutacyjne, a może także luźniejsze informacje i artykuły dotyczące naszej firmy, usług i branży, w której działamy. Czekamy także na Wasze sugestie i propozycje dotyczące treści bloga!

Kategoria: Biuro tłumaczeń · 1 komentarz »

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll