Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

Archiwa kategorii Tłumaczenia

20 września 2012 @ 13:46

Wrześniowa promocja – niemiecki taniej o 10%!

Na ostatni tydzień września obniżamy ceny tłumaczeń na język niemiecki o 10%!

Tym specjalnym rabatem zostanie objęte każde zlecenie tłumaczenia pisemnego z polskiego na niemiecki złożone od poniedziałku (24.09), godz. 8:00, do piątku (28.09), do godz. 16:00. Jak zawsze w naszym biurze, promocja łączy się z innymi mającymi zastosowanie rabatami, więc możesz uzyskać nawet do 25% zniżki!

Prześlij tekst do tłumaczenia pocztą elektroniczną na nasz adres, a otrzymasz błyskawiczną wycenę i warunki realizacji, a później będziesz już tylko spokojnie czekać na najwyższej jakości tłumaczenie za ultraniską cenę.

Kategoria: Promocje, Tłumaczenia · Brak komentarzy »

28 lipca 2010 @ 11:34

Tłumaczu, kupuj kasę!

Wróble ćwierkały o tym już od dłuższego czasu, ale dziś wiemy już na pewno: w biurach tłumaczeń, a także u wielu tłumaczy pracujących na własny rachunek wkrótce pojawią się kasy fiskalne. Według biura prasowego Ministerstwa Finansów, z obecnie obowiązującego zwolnienia będziemy mogli korzystać tylko do 30 kwietnia 2011 r. Z dniem 1 maja 2011 r., obowiązek stosowania kas fiskalnych zostanie rozszerzony nie tylko na podmioty oferujące usługi tłumaczeń, ale także na gabinety lekarskie, kancelarie prawne, biura księgowe i cały szereg innych podmiotów oferujących rozmaite usługi na rzecz osób fizycznych.

Biorąc pod uwagę koszty zakupu i wdrożenia kas fiskalnych (pomimo częściowej refundacji), ta informacja z pewnością nie ucieszy naszych tłumaczy, ale jest też dobra wiadomość: obowiązek nie będzie dotyczył wszystkich, a najważniejszym kryterium będzie suma rocznej sprzedaży usług na rzecz osób fizycznych. Więcej szczegółów w odpowiednim rozporządzeniu Ministra Finansów, a poniżej linki do artykułów na Interii i Onecie:

Artykuł na Interii

Komentarz na Onecie

Kategoria: Tłumaczenia · Brak komentarzy »

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll