Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com

Ostatnie wpisy

Archiwa

Archiwa kategorii Bez kategorii

9 maja 2014 @ 08:38

Rekrutujemy najlepszych

Zapraszamy tłumaczy języka angielskiego specjalizujących się w tematyce inwestycyjnej, giełdowej, finansowej do składania ofert – stale poszukujemy kompetentnych i doświadczonych specjalistów z tych dziedzin do naszego zespołu.

Wymagamy doskonałej znajomości zagadnień i słownictwa dot. ww. specjalizacji; zwracamy uwagę także na lekkie pióro, ładny styl i dbałość o szczegóły niezbędną w przypadku opracowywania tekstów do publikacji w formie papierowej.

Jeżeli spełniasz te kryteria i chcesz sprawdzić się w procesie weryfikacyjnym, wypełnij formularz rekrutacyjny na stronie http://www.proanglo.com/rekrutacja.html lub wyślij ofertę na adres: rekrutacja@proanglo.com.

Kategoria: Bez kategorii, Rekrutacja · Brak komentarzy »

19 listopada 2013 @ 13:39

Promocja dla nowych klientów cały czas dostępna

Ponad rok temu uruchomiliśmy promocję dla nowych klientów, w ramach której oferowaliśmy dwie strony tłumaczenia za darmo – bez haczyków, gwiazdek, itp.

Oferta cieszyła się ogromnym powodzeniem, a nasze biuro tłumaczeń zyskało wielu nowych klientów, z których większość regularnie do nas wraca. Czemu mielibyśmy rezygnować z czegoś, co jest korzystne dla wszystkich? Szczegóły:

Pierwsze 2 strony tłumaczenia wykonamy dla was całkowicie ZA DARMO!

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem biura tłumaczeń do dłuższej współpracy lub masz złe doświadczenia z tłumaczami lub agencjami, możesz sprawdzić jakość naszych usług bez żadnych zobowiązań. Pierwsze dwie strony tłumaczenia na dowolny język otrzymasz za darmo: jeśli zlecasz duży projekt, będzie to oznaczało sporą zniżkę w ostatecznym koszcie, a jeśli chcesz przetłumaczyć jedną lub dwie strony – uwaga, uwaga! – tłumaczenie otrzymasz całkowicie gratisowo!

Nie ma tutaj żadnych haczyków: możemy pozwolić sobie na przetłumaczenie dwóch stron za darmo, ponieważ wiemy, że gdy przekonasz się o jakości naszych tłumaczeń, na pewno wrócisz do nas i dołączysz do stałych klientów.

Jeżeli korzystasz już z usług innego biura tłumaczeń lub tłumacza, zleć dwie strony tłumaczenia także nam – nic nie tracisz! Porównasz nasze tłumaczenie z tym, co otrzymujesz od dotychczasowego partnera i zobaczysz, czy przypadkiem nie warto zmienić dostawcy usług językowych, z korzyścią dla twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, by potwierdzić możliwy termin realizacji, a potem błyskawicznie i bez zbędnych formalności otrzymać profesjonalne tłumaczenie.

Promocja jest kierowana do firm (także jednoosobowych działalności gospodarczych), instytucji i organizacji. Ta oferta specjalna nie jest dostępna dla klientów indywidualnych, ale dla nich zawsze mamy w zanadrzu inne specjalne atrakcje – wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail

Kategoria: Bez kategorii · Brak komentarzy »

1 października 2012 @ 14:40

Koniec studenckich wakacji

Wszystkim studentkom i studentom życzymy samych sukcesów w nowym roku akademickim!

Trzymamy kciuki przede wszystkim za młodych filologów i lingwistów: mamy nadzieję, że studia językowe będą początkiem wspaniałych karier, a zdobywanie wiedzy okaże się dla was fascynującą przygodą. Liczymy na to, że najlepsi spośród was dołączą kiedyś do naszego zespołu.

Kategoria: Bez kategorii · Brak komentarzy »

O stronie

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń ProAnglo.com oferuje profesjonalne tłumaczenia dla wymagających odbiorców. To odpowiedni partner dla firm, instytucji i organizacji, które cenią przede wszystkim rzetelność, fachowość, terminowość i profesjonalne zarządzanie realizacją zlecenia i obsługę klienta, a przy tym rozsądne ceny usług.

Teraz jesteśmy obecni także w "blogosferze". Zaglądaj do nas i pozostań z nami w kontakcie!

Kategorie

Blogroll